Hotele

Ważna konferencja biznesowa, luksusowy wypoczynek, a może rodzinny wyjazd na łono natury? Niezależnie od celu podróży, zatrzymaj się u nas!

Zapraszamy do odwiedzania naszych hoteli.

Luksusowy hotel 5* z zapleczem konferencyjno-eventowym

Hotel Bellotto usytuowany jest w centrum Warszawy, na Starym Mieście, w murach szesnastowiecznego pałacu. Jest to gratka dla gości o wyrafinowanym guście, którzy mogą poczuć atmosferę przedwojennej stolicy i napawać się stylem wnętrz z tamtego okresu.

Na terenie hotelu znajduje się przyjemne lobby, bar z szeroką ofertą produktów, restauracja, przytulna cukiernia, strefa relaksu, klub i sale konferencyjne. Ponadto możesz u nas zorganizować przyjęcia, bankiety i inne uroczystości. W odrestaurowanych podziemiach hotelu odbywają się kolacje, degustacje, wystawy malarstwa, bankiety i klubowe zebrania.

Wytworne wnętrza, wyborna kuchnia i świetna lokalizacja sprawiają, że Hotel Bellotto to dobry wybór na odpoczynek lub organizację wydarzenia. Nasi klienci cenią fakt, że dobrze wiemy, jak spełnić ich oczekiwania i zapewnić pozytywne doświadczenia. Odwiedź nas wraz z przyjaciółmi lub współpracownikami i ciesz się luksusem w najlepszym wydaniu.

Dowiedz się więcej
Poznaj szczegóły oferty

Julinek B&B – bed&breakfast

W zlokalizowanych w sercu Puszczy Kampinowskiej apartamentach Julinek B&B zapewniamy śniadanie wliczone w cenę pokoju.

Nasze obiekt wyposażony jest w komfortowe pokoje z łazienkami, co zapewnia swobodę pobytu oraz prywatność. Śniadania serwowane są zwykle w formie bufetu szwedzkiego. Jeśli chcesz nabrać sił przed intensywnym dniem pracy, konferencją lub zwiedzaniem, to wariant B&B jest właśnie dla Ciebie.

Dowiedz się więcej
Poznaj szczegóły oferty

Apartamenty Media Park w Warszawie

W naszej ofercie dostępne są także pokoje i apartamenty przeznaczone na wynajem długoterminowy. Jest to komfortowe rozwiązanie dla osób, które chcą przez dłuższy czas zostać w stolicy lub przeprowadziły się tu w związku z pracą.

Okoliczna infrastruktura w pełni zaspokaja potrzeby mieszkańców. W okolicy są sklepy, przedszkola i szkoły, a także dostęp do komunikacji miejskiej. Dzięki temu codzienne obowiązki są prostsze i zajmują mniej czasu.

Dowiedz się więcej
Poznaj szczegóły oferty

 

Hotel Bellotto*****

Typ: hotel butikowy premium
Senatorska 13/15, Warszawa

Odwiedź nas

Odwiedź nas

Odwiedź nas

B&B JULINEK PARK

Typ: obiekt bed&breakfast
Julinek 1, Leszno k/ Warszawy

Odwiedź nas

Odwiedź nas

APARTAMENTY MEDIA PARK

Typ: apartamenty na wynajem
Dęblińska 4, Warszawa

Odwiedź nas