Julinek 1,
05-084 Leszno

Sztuka, rozrywka i dobra zabawa blisko natury!

Julinek Park to miejsce, w którym można delektować się sztuką, ale i cieszyć z dobrej zabawy w otoczeniu pięknej natury. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz – zarówno wyjątkowe wydarzenia, jak i szeroką gamę atrakcji, z których skorzystasz w gronie przyjaciół czy rodziny.

Zapraszamy na niezapomniany pobyt!

Poznaj Julinek Park

Zaledwie 30 km od Warszawy, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, znajduje się Julinek. Jest to jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Mazowsza, Polski, a nawet w skali całego świata.

Dobra zabawa w Julinek Park

Julinek Park znajduje się na terenie dawnej Bazy Cyrkowej. Oferuje połączenie wypoczynku w naturze z beztroską zabawą dla całej rodziny.

Na obszarze prawie 30 hektarów stworzyliśmy wiele atrakcji dla dużych i małych.
Do dyspozycji dostajesz:

  • największy na Mazowszu park linowy;
  • krainę dmuchańców;
  • pole do mini golfa;
  • ściankę wspinaczkową;
  • ekologiczny plac zabaw;
  • klockarnię;
  • tor tubingowy;
  • park wodny.

W trakcie sezonu gości codziennie zabawiają animatorzy. Dzięki temu możesz wraz z rodziną nieco aktywniej spędzić czas lub zapewnić sobie chwilę relaksu, gdy dzieci będą zajęta zabawą.

W każdy weekend Duża Arena staje się miejscem występów cyrkowych i teatralnych. Artyści znani z telewizyjnych talent-show, cyrkowcy i aktorzy zapewniają widzom rozrywkę na najwyższym poziomie.

 

Coś dla lubiących aktywność fizyczną

Jeśli preferujecie aktywne spędzanie czasu, możecie wypożyczyć rowery lub sprzęt narciarski i wyruszyć do Kampinoskiego Parku Narodowego. Jest to świetne miejsce do spacerów i pieszych wycieczek po okolicy. Zapewniamy także bezpłatny dostęp do dobrze utrzymanych boisk do piłki nożnej, piłki siatkowej i badmintona.

 

Noclegi

Na terenie Julinek Park znajduje się obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60 komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi.

Julinek Park to przyjazne miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich, a także świetna lokalizacja na wyjazdy firmowe. Nie zabraknie Wam koncertów, imprez rozrywkowych, ale także spokoju i odpoczynku na łonie natury. Tutaj naprawdę wypoczniesz!

Poznaj pełną ofertę
Dowiedz się więcej